Helyi Kányádi versmondó – verseny

A 2022. március 31-én a hagyományokat követve került megrendezésre iskolánkban a szavalóverseny.

Nagy öröm volt számunkra, hogy sokan (44 tanuló) jelentkezett erre a megmérettetésre. Három kategóriában indultak versmondóink. Az 1.kategóriában az 1-3. osztályos, 2.kategóriában a 4-6. osztályos gyerekek, a 3.kategória szereplői pedig a 7-8. osztályos tanulók voltak. A következő helyezések születtek:

  • 1.kategória: 1. Nyári Zsombor (2.oszt.) 2. Kálló Marcell (3.oszt.) 3. Boros Bence és Somogyi Katalin (2.oszt.)
  • 2.kategória: 1. Törteli Kincső (5.oszt.)  2. Rokolya Anna (5.oszt.) 3. Erdős Dorka (5.oszt.)
  • 3.kategória: 1. Töröcsik Zsombor (8.oszt.) 2. Kormányos Véda (8.oszt.) 3.Törőcsik Fanni (8.oszt.)

Mindhárom kategória helyezettjei iskolánkat képviselik a 2022. április 8-án megrendezésre kerülő Körzeti Kányádi Szavalóversenyen. Április 12-én Kiskunmajsán szintén körzeti szavalóverseny lebonyolítására kerül sor. Az alsó tagozatosok közül két tanuló, Nyári Zsombor és Kálló Marcell, a felsősöknél Töröcsik Zsombor és Kormányos Véda szavalatától várunk szép eredményeket.Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!