PontVelem - Okos Program a tudatos diákok és iskolák programja

Iskolánk több éve gyűjti az elemeket és nevezz az értékes nyereményekért az országos PontVelem Okos Programba, mely teret ad általános iskolás diákoknak és tanáraiknak, bevonva a diákok szüleit is.

A programba egyénilég és osztályszinten is lehet csatlakozni. Már 2. éve Bács–Kiskun megyében iskolánk nyeri az őszi és téli fordulót az iskolák közötti versenyben, a leadott elemek és akkumulátorok mennyiségét illetően. Ennek a programnak részei a Fenntarthatósági témahetek versenyei- ahol szintén szép sikereket értünk el. Mindkét csapatot Gyóni Julianna tanárnő készítette fel. -ősszel: Zöld Okos kupa versenyen 1 helyezést ér el: Kószó Zsolt Rokolya Benjamin és Palotás Dávid. tavasszal- ugyanezen témahéten belül Kapszula Divat elnevezésű projektben részt vett Rokolya Liza Kormányos Véda, és Király Zita- akik újrahasznosított anyagokból készítettek ruhát. - a 3. osztályos tanulók szintén egy nyereménynek köszönhetően 25.000Ft-ot nyertek. Fát ültettek a program kapcsán. Köszönjük mindenki munkáját, aki hozzásegítette az iskolát e szép eredményhez!Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!