Jótékonysági kerti party - köszönjük

Iskolánk szülői közössége 2 év kihagyás után, május 27-én tudta megszervezni jótékonysági rendezvényét ismét, melyet az idei évben új köntösbe öltöztetett.

A kerti party helyszíne intézményünk udvara volt, melyet hangulatosan berendeztek a vendégek számára. A színes műsorok után svédasztalos vacsora várta a vendégeket, s akinek kedve volt egészen reggelig táncolhatott.

Általános iskolánk tanulói, nevelőtestülete és dolgozói nevében szeretnénk köszönetet mondani mindazoknak, akik tevékeny munkájukkal, anyagi támogatásukkal, felajánlásukkal segítették a rendezvény létrejöttét, s ezáltal iskolánk tanulóit.Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!