Nyári népismereti tábor

Iskolánk tanulói júliusban 2 héten keresztül táborozhattak Szankon a TOP-5.3.1-16-BK1-2017-00001 kódszámú pályázat keretein belül.

A gyerekek bebarangolhatták Szank nevezetességeit, felfedezhették és betekintést nyerhettek a településünkön lévő értékekbe. Ezenkívül számos kihívással és csapatjátékkal ismerkedhettek meg, mint a fenolftalein csata, vagy a bioháború. Lehetőségük volt egy egész napot eltölteni a kiskunmajsai élménystrandon is. Belekóstolhattak a konyakmeggy készítésébe, és részesei lehettek a gyerekek a házi szappan előállításának is. Nem maradhatott el a záró tábortűz sem. A gyerekek élményekkel telve térhettek haza.Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!