Tanévnyitó - 2022/23

A 2022-23. tanévet intézményi istentisztelet keretében nyitotta meg iskolánk, ahol 157 diák ült izgatottan újra együtt.

Az óvónők 17 első osztályos tanulót engedtek szárnyukra, hogy átlépve az iskola küszöbét tovább gyarapíthassák tudásukat. Ritterné Bereczi Ingrid és Dr. Váraljainé Tóth Ibolya tanítónőkre vár a feladat, hogy bevezessék tanítványaikat a tanulás birodalmába. Az előkészítős osztály nebulóit Miklósné Fodor Krisztina segíti. Ujfaludi Lilla tagintézmény-vezető szeretettel köszöntötte a megjelenteket, egyben szomorúan jelentette be, hogy iskolánk tanára: Dobosné Radványi Ilona, matematika-ének szakos tanár augusztusban elhunyt. A sikeres tanévhez minden diáktól, pedagógustól és szülőtől együttműködést kért.Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!